Завдяки комбінації різних методик чищення шкіри у клієнтів з’являється можливість замовити високоякісні послуги для усунення наступних косметичних і фізіологічних дефектів:

 • лущення і сухість епідермісу
 • гіперпігментація, рубці, шрами, розтяжки, cтрий
 • неглибокі зморшки, «гусячі лапки» біля очей, прояви фотостаріння
 • вугрової хвороба, камедони, акне і постакне
 • зниження еластичності і пружності шкіри
 • забруднення або надмірне розширення пір
 • набряклість, порушення мікроциркуляції крові, застій лимфооттока
 • Однією з особливостей застосування ультразвукового скрабера є підвищення проникності плазматичних мембран в клітинах, що дозволяє професійно реалізувати процедуру ультрафонофореза із застосуванням терапевтично-відновлювальних гелів і розчинів.

  Про процедуру з використанням косметологічного апарату A-03

  Незважаючи на те, що алмазна шліфовка є одним з видів механічної дермабразії шкіри – вона безболісна. Найменший абразив різного калібру на разноразмерних насадках знімає тільки відмерлі частинки епідермісу, не пошкоджуючи живі клітини і нервові закінчення. Саме тому процедура алмазної мікродермабразії не має обмежень за віком, не стає причиною тривалої реабілітації, не вимагає анестезії і безпечно застосовується в орбітальній зоні, по обличчю, шиї, ліктів, колін і всьому тілу.

  Час одного сеансу алмазного пілінгу з використання косметологічного апарату A-03 залежить від розміру оброблюваної зони, але зазвичай не перевищує 30 хвилин. В кінці процедури на шкіру наноситься лікувальний гель, який нівелює ризик розвитку запалень. Для досягнення максимального ефекту може знадобитися замовити курс з 3-4 сеансів з проміжним інтервалом 7-8 днів.

  Використання ультразвукового скрабера ще більш комфортно для пацієнта.

  В ході процедури ультразвукового пілінгу до підготовленої шкірі прикладається насадка УЗ-скрабера (під кутом до 450), яка за рахунок вібруючих коливань без травм відокремлює від шкіри відмерлі частинки епідермісу, різні забруднення, вугри і т.д. Середній час пілінгу за допомогою ультразвукового скрабера становить 25-30 хвилин, але може значно збільшитися в ситуації з великими і складними косметичними дефектами. Стандартний курс УЗ-пілінгу складається з 5-10 сеансів з перервою в 7-10 днів.