Плазмогель – це унікальний засіб для запобігання зморшок і розгладження шкірного покриву, наповнення та коригування губ, а також відмінний спосіб відшкодувати втрачені поверхневі м’язи. Завдяки походженням з власного біологічного матеріалу пацієнтів, плазмогель не здатний викликати алергічні реакції і негативні наслідки. Його отримують шляхом зміни виділеного в межах організму білка плазми крові.

 

ДЛЯ ЯКИХ ОБЛАСТЕЙ МОЖНА ЗАСТОСОВУВАТІ ПЛАЗМОГЕЛЬ?

Використовувати плазмогель можна на багатьох ділянках шкіри на обличчі:

  • носогубні складки;
  • лоб;
  • область навколо очей;
  • шкірні покриви біля ротової порожнини;
  • щоки;
  • підборіддя;
  • шкіра біля вух

Також плазмогель ефективний при зморшках різної глибини і з успіхом застосовується в якості волюмайзер. За допомогою цього біологічного засоби можна значно скоротити рубці і шрами після акне, поліпшити контури особи, збільшити і скорегувати губи, відновити втрачені обсяги в будь-якій області тіла. Плазмогель незамінний для пацієнтів, що мають алергію на гіалуронову кислоту.

 

ПРОЦЕДУРА ОТРИМАННЯ ПЛАЗМОГЕЛЯ

Для отримання біологічного матеріалу у людини береться кров в кількості 9 – 36 мл, яка підлягає подальшому центрифугированию. Плазму що відокремилась переносять в спеціальні ємності для обробки в термостаті. Через 40 хвилин отриманий засіб вводять через тонку канюлю в проблемні ділянки шкіри.

Після ін’єкції необхідний масаж, а повторну процедуру можна провести через 1 – 1, 5 місяці. Добре було б проводити не менше 3 сеансів. В цьому випадку ефект плазмогеля протримається до 1, 5 року.

Залишки плазмогеля можна використовувати протягом року, з дотриманням умов зберігання при температурі – 30 градусів. Відзначено більш кращу якість засобу, отриманого саме в день забору крові.

 

РОБОТА ПЛАЗМОГЕЛЯ

Застосування плазмогеля видає відмінні результати. Після введення в шкірні покриви, матеріал починає утворювати своєрідну матрицю. Вона сприяє утриманню епідермісу від провисання, утворює потужний бар’єр від появи зморшок і створює чудовий контур обличчя.

Підсумки роботи плазмогеля помітні практично відразу. Пацієнти відзначають підтягнутість особи, шкіра стає більш пружною, гладкою, контур стає чітким, але при цьому зберігається природність.

Після виконання процедури протягом 4 днів рекомендується обмежити фізичні навантаження, косметичні процедури і знаходження на сонці.

.