STAMIN C здатний активувати дормантние («сплячі») стовбурові клітини безпосередньо в дермі, що призводить до їх розмноженню і оновленню клітинного складу старіючої шкіри пацієнта і як наслідок до омолодження.

ПРИНЦИП ДІЇ

Препарат діє як на рівні дерми, так і на рівні епідермісу. Процес диференціації клітин триває протягом максимум 21 дня з моменту використання препарату, і дозволяє отримати в інтересс зонах нові, функціональні фібробласти. Потім, можливо провести стимуляцію отриманих молодих фібробластів за допомогою SKIN OPTIMIZE (препарат нового покоління з фрагментами г / к).

Фібробласт змінює потенціал своїх метаболічних процесів в залежності від свого віку. Молодий фібробласт виробляє, в основному, протеоглікани, еластин і ретикулярний колаген, в той час як постарілий фібробласт виробляє колаген першого типу. Крім того, старіючи, у фибробласта зменшується кількість поверхневих рецепторів і, як наслідок, погіршується відповідь на його стимуляцію. Ці дослідження дозволили нам зрозуміти і пояснити відмінність клінічних результатів, в залежності від віку пацієнта і біологічного стану його фібробластів.

До цього додамо, що збільшення виробництва фіброзного колагену (I-го типу) по відношенню до ретикулярної (III-й тип), визначає процес старіння.

Крім того, ми знаємо, що всі клітини мають певну кількість мітозів (Межа Хейфліка), досягнувши якої – вмирають. Многокрантое стимулювання фібробластів (зазнали вже велика кількість мітозів) у літніх людей прискорює загибель цих клітин.

Використання STAMIN C дозволяє отримати нові, молоді фібробласти, які зможуть продукувати повноцінну матрицю і не будуть схильні до швидкої загибелі.

Вільні радикали є клітинними медіаторами, і в малих дозах блокуються антиоксидантами, в середніх дозах активують процес диференціації клітин а в високих дозах провокують апоптоз.

Аскорбінова кислота, в присутності тривалентного заліза, активує реакцію Фентона, з вивільненням вільних радикалів. Концентрація аскорбінової кислоти в 0,34 ммоль дозволяє вивільнити необхідну кількість вільних радикалів для актівіроваціі диференціації сплячих стовбурових клітин, які в свою чергу будуть формувати нові, молоді та функціональні фібробласти.

Використання STAMIN C дозволяє:

  • збільшити кількість молодих фібробластів в дермі на 30%!
  • використовувати запас ембріональних клітин з “сейфів” дерми з програмами ембріогенезу та регенерації!
  • активувати дормантние («сплячі») стовбурові клітини!
  • протягом 3-х тижнів наполовину оновлюється клітинний склад старіючої шкіри!
  • так само препарат може бути використаний для лікування алопеції і стимулювання зростання волосяних фулікул.