Дія препарату Radiesse

Волюмайзер Radiesse – унікальний дермальний філлер на основі гідроксиапатиту кальцію, що забезпечує безопераційний ліфтинг обличчя і довготривалу корекцію зморшок. Він працює як наповнювач і стимулює процес вироблення власного колагену. На відміну від філерів з гіалуроновою кислотою, Radiesse забезпечує корекцію не так на 4-9 місяців, а на 12-15 і довше. Це безпечний і добре вивчений препарат, який не викликає запальної реакції в тканинах, що не мігрує і з часом повністю виводиться з організму.

Потрійний ефект з пролоргірованной стимуляцією колагену

Щоб виглядати молодше, недостатньо просто позбутися від окремих зморшок. Секрет молодості – в обсягах, які з віком втрачаються в результаті руйнування природного колагену. Молоде обличчя має форму латинської букви V.

В молодості шкіра більш щільна і еластична, і контури обличчя чіткі і симетричні, скули і підборіддя утворюють трикутник, звернений широкою основою вгору, таку форму обличчя іноді називають “трикутником краси”.

З віком відбувається втрата еластичності і пружності шкіри і м’язів, підшкірний жир зменшується і перерозподіляється, овал обличчя втрачає чіткі контури і V-форма особи перевертається більш широкою основою донизу. В результаті таких метаморфоз обличчя виглядає постарілим, незалежно від наявності, розміщення і глибину зморшок.

Radiesse повертає обличчю молоду V-форму: він заповнює втрачений об’єм там, де це необхідно, при цьому розгладжуються зморшки, стимулюється вироблення колагену, підтягуються щоки, і відновлюється молодий овал обличчя.

Процедура з Radiesse

Процедура введення препарату триває 30-60 хвилин, вона безболісна, не залишає виражених набряків і дозволяє відразу ж повернутися до звичайної діяльності.

Для зменшення хворобливості при проведенні ін’єкцій лікар може застосовувати волюмайзер Radiesse одночасно з анестетиком лідокаїном. Цей метод схвалений в США Управлінням із санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів (FDA).