Профілактика купероза від Forlle’d проходить в 4 етапи.

1 етап. Очищення.

Двохетапне очищення шкіри проводилося препаратами P-effect Clearance Cleansing і P-effect Re-Purerance Wash. Емульсія P-effect Clearance Cleansing призначена для зняття макіяжу, але також відмінно і зволожує шкіру. Для її створення використовують скваланове масло, яке за складом схоже з шкірним жиром.

2 етап.

Потім наносимо очищувальну пінку P-effect Re-Purerance Wash, яка видаляє забруднення за допомогою бульбашок, роблячи шкіру молодою та свіжою.

3 етап. Масаж з кремом Forlle’d.

Основу крему становить розкішний комплекс рослинних масел, який має виражену поживна, імуномодулюючу, протівокуперозное, антиоксидантну і регенеруючу дію, пом’якшує шкіру, усуває роздратування і лущення, захищає від втрати вологи.

Сквалан і пальмова олія дає можливість проводити такий довгий масаж, наскільки це потрібно в процедурі.

До складу крему введений дикий ямс. Він попереджає поява змін в структурі шкіри, пов’язаних з нестачею естрогенів, регулює гормональний баланс шкіри, і таким чином перешкоджає її хроностаріння.

Токоферил ретіноат стимулює синтез колагену, є потужним і стабільним антиоксидантом.

4 етап.

Унікальна в своєму роді маска, що поєднує в собі високі технології і багатовікові традиції східної медицини.

Унікальні комплекс «concept to five» забезпечує відновлення шкіри на клітинному рівні. Екстракту дикого ямсу, що також входить до складу маски, оптимізує рівень естрогенів шкіри. В результаті сповільнюється старіння шкіри, зменшуються атеросклеротичні прояви. Екстракт едельвейса альпійського відновлює бар’єрні функції шкіри, надаючи виражену антиоксидантну дію.

До складу препарату також входить унікальний біотехнологічний комплекс на основі мідного з’єднання хлорофілу і екстракту солодки. Основним його властивістю є стимулювання тканинного дихання. В результаті чого досягається моментальне зняття роздратування і виявляється потужну протизапальну дію.

Олігопептиди – 1, також входять до складу маски, підвищують стійкість клітин шкіри до гіпоксії, дії токсинів і інших факторів.

При регулярному застосуванні маски значно поліпшується структура шкіри, зменшується глибина зморшок і заломів, вирівнюється тон шкіри, підвищується її пружність і гладкість.