ІНФОРМАЦІЯ
Препарат призначений для биостимуляции м’язової тканини обличчя і тіла (грудей).

ПРИНЦИП ДІЇ

Процес скорочення м’язів відбувається шляхом вивільнення ацетилхоліну з нервово-м’язового з’єднання. Навіть в стані спокою, м’язи постійно вивільняють невелика кількість ацетилхоліну, який підтримує м’язи в тонусі.

Процес старіння знижує секрецію всіх нейротрансмітерів, в тому числі і ацетилхоліну. Це призводить до зменшення тонусу м’язів, і як наслідок до в’ялості і зменшення їх обсягу. Для вирішення даної проблеми, необхідно посилити тонус м’язів обличчя (і тіла) і тим самим розгладити зморшки і зменшити депресії шкірної тканини.

Функція препарату MUSCLE TONING грунтується на зміцненні м’язового тонусу особи для відновлення контурів овалу обличчя і тіла за допомогою основного компонента препарату – Glycerophosphocholine (AlphaGPC, Глиатилин) – біологічного прекурсора ацетилхоліну, який на м’язовому рівні дозволяє збільшити концентрацію ацетилхоліну і підвищити тонус тканин. Ацетилхолін є похідним речовиною від холіну (який в свою чергу походить від DMAE) .Таким чином, підвищення концентрації цього прекурсору на м’язовому рівні дозволяє поліпшити концентрацію ацетилхоліну і тонус м’язової тканини.

MUSCLE TONING – тонізація обличчя і тіла шляхом поповнення рівня ацетилхоліну в м’язах. Впливає на груди і сідниці, платізма і кругові м’язи очей. Поверне обличчю молодість, а тканини обличчя і тіла стануть пружними і підтягнутими.

Із застосуванням MUSCLE TONING відбувається:
– тоніфікація м’язів обличчя і тіла
– біостимуляція м’язової тканини
– відновлення опущених вниз куточків рота
– корекція птозірованного верхньої повіки
– піднесений нижньої повіки
– ліфтинг латеральних частин брови < br /> так само дає можливість виправити похибки після ін’єкцій Ботокса і відкоригувати опущену груди і сідниці.

СКЛАД
Aqua, Glycerophosphocholine, Glicine, Proline, LysineHCI, Argiline, Leucine, Alanine, Isoleucine, Valine, Serine, Phenylalanine, Methionine, Threonine, Histidine HCI, Tryptophan, Cysteine HCI, Sodium acetate, Sodium metabisulfite, Acetic acid,
Magnesium c

ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ

ОБЛИЧЧЯ:
– лобовий м’яз, підйом брови
– мала і велика виличні м’язи
– корекція овалу, ліфтинг особи
– медійна частина кругового м’яза ока (зменшення носослізної і нососкуловой борозен)
– корекція ускладнень після застосування ботулотоксином (Ботокс)

ТІЛО:
– загальна тонізація м’язів
– тонізація сідничних м’язів
– тонізація м’язів внутрішньої поверхні стегна