В основі засобів процедури королівський догляд від FORLLE’D, знаходиться методика розщеплення молекул гіалуроновой кислоти, що отримала Нобелівську премію.

Королівський догляд проводиться в 3 етапи.

Суть полягає в тому, що унікальна ультра низькомолекулярна гіалуронова кислота Hyalogy, з молекулярним розміром 5 нанометрів, здатна утримувати кількість вологи в 6000 разів більше, ніж її власна вага і проникати в дерму. Завдяки новітнім японськими технологіями шкіра залишається зволоженою протягом тривалого періоду і готова до будь-яких випробувань спекотної погоди.

1 етап. Очищення.

Двохетапне очищення шкіри проводилося препаратами P-effect Clearance Cleansing і P-effect Re-Purerance Wash. Емульсія P-effect Clearance Cleansing призначена для зняття макіяжу, але також відмінно і зволожує шкіру. Для її створення використовують сквалановое масло, яке за складом схоже з шкірним жиром.

2 етап.

Потім наносимо очищувальну пінку P-effect Re-Purerance Wash, яка видаляє забруднення за допомогою бульбашок, роблячи шкіру молодою та свіжою.

3 етап. Масаж з кремом Forlle’d.

Основу крему становить розкішний комплекс рослинних масел, який має виражену поживна, імуномодулюючу, протівокуперозне, антиоксидантну і регенеруючу дію, пом’якшує шкіру, усуває роздратування і лущення, захищає від втрати вологи.

Сквалан і пальмова олія дає можливість проводити такий довгий масаж, наскільки це потрібно в процедурі.

До складу крему введений дикий ямс. Він попереджає появу змін в структурі шкіри, пов’язаних з нестачею естрогенів, регулює гормональний баланс шкіри, і таким чином перешкоджає її хроностаріння.

Токоферил ретіноат стимулює синтез колагену, є потужним і стабільним антиоксидантом.

4 етап.

Супер-омолоджуюча низькомолекулярна королівська маска з ефектом ліфтингу і енергетичної активацією для сухої, нормальної і комбінованої типів шкіри. Формує овал обличчя і надає йому сяйво, розгладжує зморшки і лінії, звужує пори і вирівнює рельєф, активізує відновлювальні процеси і функції самозахисту, гальмує процеси старіння шкіри. В основу введений запатентований комплекс “concept to five”, що забезпечує відновлення шкіри на клітинному рівні.

Комплекс глин і мінералів насичує непомітними мікроелементами шкіру і покращує її зовнішні характеристики: Гассул, унікальна за своїм складом глина (високий вміст SiO2 і MgO) отримується з Марокканської лави, сприяє зміцненню овалу обличчя і підвищенню тургору шкіри. Бентоніт абсорбує надлишки шкірного сала. Фенолами, що є складовою древніх вулканічних скель з віком 16 мільйонів років, стимулює клітинну активність, насичує шкіру мінералами і повертає їй енергію і сяйво. Кьюнін-ю покращує мікроциркуляцію і запобігає застою крові, ефективно впливає на стомлену і атоничную шкіру, вирівнює колір обличчя і підвищує її пружність. Дикий ямс і масло сої заповнюють брак естрогенів в шкірі і запобігають її старінню. Комплекс сфінго- і фосфоліпідів відновлюють бар’єрні функції і підвищують влагоудерживающую способность.Устойчівие форми вітамінів Е і С забезпечують антиоксидантний захист, формування нового колагену, підвищення еластичності шкіри і перешкоджають утворенню небажаного пегмент. Масло шипшини і авокадо сприяє швидкому відновленню поверхневого шару шкіри, її пружності, нормалізують внутрішньоклітинні процеси, перешкоджають лущення і появі запалень, поліпшують колір шкіри.