Безін’єкційна карбоксітерапіі являє собою методику насичення шкіри вуглекислим газом. За рахунок її застосування вдається отримати дивовижний ефект омолодження. Завдяки активізації мікроциркуляції крові починає посилено вироблятися колаген. Саме цей білок є основним будівельним матеріалом для клітин.

Детальніше про карбоксітерапіі Forlle’d

Дана методика омолодження шкіри базується на застосуванні двоокису вуглецю. Останнім часом величезною популярністю користувалося підшкірне введення медичного вуглекислого газу в шкіру. Однак сьогодні все частіше жінки вважають за краще безін’єкційна застосування даної речовини. Завдяки проведенню сеансу вдається зберегти цілісність шкірного покриву, що робить процедуру більш безпечною.

Багато сучасні жінки стикаються з такими проблемами, як зів’янення шкіри, сірий колір обличчя, мішки під очима. Основною причиною цього явища вважається дефіцит кисню в тканинах. Даний метод лікування може на перший погляд здатися дещо парадоксальним, адже всім відомо, що вуглекислий газ провокує куди більший дефіцит кисню. Однак саме на таку реакцію і була зроблена ставка.

На відміну від кисню, дана речовина потрапляє в шкіру в значно більшому обсязі. Організм реагує на нього як на потенційну небезпеку. В результаті включається посилений режим життєзабезпечення, що призводить до стимулювання кровообігу і лімфотоку.

Завдяки цьому вдається впоратися з застійними явищами. Крім того, застосування вуглекислого газу усуває запалення, нормалізує трофіку тканин, зміцнює клітинний імунітет, відновлює захисні функції шкіри, надаючи на неї оздоровчий вплив.

Ще одним відмінним властивістю вуглекислого газу є липолитический ефект. Завдяки цьому дана методика допомагає боротися з подвійним підборіддям.