Мімічні зморшки можуть візуально зістарити обличчя, а складки на лобі або між бровами надають йому похмуре вираз. Після 30 років з’являються і зміни, викликані процесом старіння.

Для цього вам не потрібно вдаватися до пластики: ін’єкції Ботокса можуть повернути час назад і дозволять вам «скинути» до десяти років. Результат зберігається в середньому протягом 8 місяців!

Переваги ін’єкцій Ботокса

Миттєвий видимий результат: Дрібні зморшки розгладжуються відразу після процедури, а глибокі складки – протягом 5 днів.

Безболісність: процедура досить комфортна, але, якщо у пацієнта низький больовий поріг, лікар може обробити його шкіру спеціальним гелем.

Відсутність реабілітаційного періоду, шрамів і рубців: на відміну від пластики, після ін’єкцій немає необхідності в тривалому відновленні, а на шкірі не залишається ніяких слідів.

Тривалий ефект: результат зберігається протягом 6-12 місяців, що залежить від індивідуальних особливостей пацієнта.

Природний результат: ін’єкції не порушують міміку.

Безпека: препарати використовуються в медицині з 1978 року, були ретельно вивчені і довели свою ефективність і безпеку.

Велика кількість показань: Ботокс для особи використовується найчастіше, але процедуру можна проводити і для корекції шкіри шиї, декольте, для усунення надмірної пітливості рук, стоп або області пахвових западин.

Процедури можна робити навіть у віці до 25 років при наявності показань.

Протипоказання до застосування Ботокса і Диспорта

Процедура протипоказана жінкам під час вагітності і періоду лактації, пацієнтам з алергією на препарати, з ослабленим м’язовим тонусом, захворюваннями крові і шкірними захворюваннями. Перед процедурою наявність протипоказань уточнює лікар.