Є кілька варіантів моделювання бюста.

ВАРІАНТ №1 – за допомогою косметики GERnetic і вакуумної терапії

Високоефективні препарати для догляду за бюстом Лабораторії GERnetic створені в результаті багаторічних досліджень.

Робота виконується в 5 етапів:

1. Етап Seino
Активний лосьйон, створений на основі рослинних екстрактів і тонізуючу дію, зміцнює і підтримує тканини бюста, готує їх до нанесення наступних специфічних препаратів.

Містить біологічний комплекс з амінокислот, вітамінів і мікроелементів і рослинні екстракти хмелю, женьшеню, кінського каштана. Сприяє нормалізації функції яєчників. Також використовується для лікування вугрової хвороби у дівчат і жінок, пов’язаної з будь-якими гормональними порушеннями.

2. Масажними рухами наносимо крем Macro 2000
Macro 2000 є його дії грунтується на проникненні поживних речовин через шкіру і нормалізації функції яєчників. Macro 2000 містить активні речовини і мікроелементи, отримані біотехнологічним шляхом з рослин і морських водоростей, що стимулюють обмінні процеси в шкірі молочної залози.

Крем містить регулярні пептиди, що відновлюють фізіологію клітин, покращує синтез структурних білків і глікозаміногліканів. Активний комплекс а-токоферол, фолієва кислота, селен, гістидин і амінокислоти покращують обмін в клітинах шкіри бюста і декольте і при попаданні в системний кровотік сприяють нормалізації гормонального балансу.

3. Endro Spècial+
Біологічно активний комплекс для бюста. Впливає на тканини молочної залози на клітинному рівні. Коригує форму і розмір грудей. Містить регулярний комплекс біологічно активних речовин, що сприяють зміцненню тканин молочної залози і відновленню нормального функціонування клітин. Застосовується для корекції молочної залози для отримання стійких, виражених результатів. Підсилює лікувальний ефект від застосування інших препаратів для догляду за бюстом, стимулює синтез колагену, еластину і глікозаміногліканів.

4. Вакуумний масаж бюста
Вакуумний масаж бюста розроблений спеціально для жінок, які хочуть поліпшити естетичний вигляд грудей. З віком у жінок змінюється гормональний фон, який пов’язаний в основному з народженням дітей і годуванням грудьми. Це в тій чи іншій мірі позначається на її стані-шкіра стає менш еластичною і підтягнутою, губляться настільки жіночні контури. Сьогодні цей вид масажу використовують також для збільшення розміру грудей і підвищення її тонусу. Стимуляція зони сосків викликає збільшення об’єму грудей.

Процедура є безпечною, тому що не торкається молочної залози. Навпаки, поліпшується кровообіг і мікроциркуляція, надходження кисню до тканин, а також їх живлення. Тому груди будут не тільки красивими, але і здоровими! Але все ж є протипоказання (мастопатія, гострі інфекційні захворювання, запальні процеси) Також слід враховувати період менструального циклу.

Як проходить процедура:
Даний апарат включає в себе насадки різного типу і величини, які накладаються на груди. Безпосередньо під час процедури на внутрішній поверхні насадки, що контактує з Вашою шкірою грудей, створюється ефект вакууму. Таким чином, в зоні дії апарату активізується кровообіг, посилюється обмін речовин, в результаті чого обсяг молочних залоз збільшується. При цьому Ви не відчуєте жодних неприємних відчуттів. Апарат абсолютно безпечний.

5. MATIERE MINERALE | МІНЕРАЛЬНА ТЕРМОАКТИВНА МОДЕЛЮЮЧА МАСКА
Термоактивна, Моделююча маска ніжно-блакитного кольору. Складається з мінеральної гіпсової субстанції, яка характеризується відмінною чистотою і високою стабільністю з додавання мікроелементів (сера, залізо, мідь, фосфор і т.д.). Нормалізує і покращує мікроциркуляцію і лімфообіг, підвищує тонус шкіри і м’язів, як обличчя, так і тіла.

ПОКАЗАННЯ

 • для корекції форми і розмірів бюста
 • для корекції форми тіла

ВАРІАНТ №2 – за допомогою мезотерапії SKIN FIRMING

Усуває в’ялість і атонію шкіри обличчя і тіла, а також здійснює ліфтинг і нарощування м’язової маси.

ПРИНЦИП ДІЇ

Процес протікає під впливом сили тяжіння і характеризується опусканням вниз м’яких тканин, що призводить до видимих естетичним змін. Корекція цього стану шкіри спільно з дермальний фіброзом, що викликається порушеннями метаболічного обміну в шкірі, ідеальна для пацієнтів старшого віку.

Процес протікає під впливом сили тяжіння і характеризується опусканням вниз м’яких тканин, що призводить до видимих естетичним змін. Корекція цього стану шкіри спільно з дермальний фіброзом, що викликається порушеннями метаболічного обміну в шкірі, ідеальна для пацієнтів старшого віку.

Естетично це проявляється ефектом підтяжки шкіри.

Препарат SKIN FIRMING – подтяжка кожи на основе комплекса аминокислот раздражающего действия. Дает следующее:

 • потужна боротьба з опущеними м’яких тканин і втратою тургору
 • утворення нових волокон фіброзного колагену – максимально ефективний метод для вікових пацієнтів
 • ефект ліфтингу на в’ялих ділянках обличчя і тіла через 15 днів після першої процедури
 • щільна шкіра без в’ялості і провисання з ефектом пластичної операції.

ВАРІАНТ №3 – м’язова стимуляція із застосуванням MUSCLE TONING

Muscle Toning – Препарат призначений для биостимуляции м’язової тканини обличчя і тіла (грудей).

ПРИНЦИП ДІЇ

Процес скорочення м’язів відбувається шляхом вивільнення ацетилхоліну з нервово-м’язового з’єднання. Навіть в стані спокою, м’язи постійно вивільняють невелика кількість ацетилхоліну, який підтримує м’язи в тонусі.

Процес старіння знижує секрецію всіх нейротрансмітерів, в тому числі і ацетилхоліну. Це призводить до зменшення тонусу м’язів, і як наслідок до в’ялості і зменшення їх обсягу. Для вирішення даної проблеми, необхідно посилити тонус м’язів обличчя (і тіла) і тим самим розгладити зморшки і зменшити депресії шкірної тканини.

Функція препарату MUSCLE TONING грунтується на зміцненні м’язового тонусу особи для відновлення контурів овалу обличчя і тіла за допомогою основного компонента препарату – Glycerophosphocholine (AlphaGPC, Глиатилин) – біологіеческого прекурсора ацетилхоліну, який на м’язовому рівні дозволяє збільшити концентрацію ацетилхоліну і підвищити тонус тканин.

Ацетилхолін є похідним речовиною від холіну (який в свою чергу походить від DMAE) .Таким чином, підвищення концентрації цього прекурсору на м’язовому рівні дозволяє поліпшити концентрацію ацетилхоліну і тонус м’язової тканини.

MUSCLE TONING – тонізація обличчя і тіла шляхом поповнення рівня ацетилхоліну в м’язах. Впливає на груди і сідниці, платізма і кругові м’язи очей. Поверне обличчю молодість, а тканини обличчя і тіла стануть пружними і підтягнутими.

Із застосуванням MUSCLE TONING відбувається:

 • тоніфікація м’язів обличчя і тіла
 • біостимуляція м’язової тканини
 • відновлення опущених вниз куточків рота
 • корекція птозірованного верхньої повіки
 • піднесений нижньої повіки
 • ліфтинг латеральних частин брови
 • так само дає можливість виправити похибки після ін’єкцій Ботокса і відкоригувати опущени груди і сідниці.