Процедура виконується в 5 етапів

1 етап.

Очищуючий засіб у вигляді гелю не тільки ефективно видаляє макіяж і забруднення з шкіри повік, обличчя, шиї і декольте. Препарат сильно зволожує і пом’якшує шкіру будь-якого типу за рахунок сечовини, молочної кислоти, алантоїн, гліцерину. Має антиоксидантну дію. Виводить шлаки і токсини, надає відчуття легкості і свіжості.

2 етап.

Пілінг з гелієвої текстурою на основі азелаїнової і гліколевої кислот 8%. Готує шкіру для поглинання активних лікувальних інгредієнтів. Видаляє відмерлі клітини, очищає шкіру і видаляє зайві кількість жиру.

3 етап.

Омолоджуюча маска підсилює проникнення активних речовин і таким чином посилює активність міжклітинної матриксу. Наповнює шкіру енергією, покращує здатність самовідновлення шкіри і нейтралізує окисне пошкодження. Підвищує рівень вологи, підсилює гнучкість і забезпечує почуття комфорту.

4 етап.

Активізуюча маска завдяки високій концентрації активних інгредієнтів, що включають в себе екстракт водоростей і екстракти лікарських рослин, надає могутню антиоксидантну дію, легко очищає шкіру від відмерлих клітин рогового шару, стимулює обмін речовин, збагачує клітини киснем, володіє зволожуючим ефектом. Маска чудово заспокоює шкіру після глибокого чищення особи, освітлює плями.

5 етап.

Сироватка, яка нейтралізує активність пілінгу. Містить високу концентрацію активних інгредієнтів на основі натуральних інгредієнтів NSA5. Надає шкірі миттєву вологу і енергію. Стимулює синтез нових клітин, запобігає чутливість і окисного пошкодження, додає життєву силу і зберігає молодий і здоровий вигляд шкіри.